Honeywell XNX-AMAV-RNCB1 әмбебап мониторы | Бағасын сұрау
Manufacturer:
Honeywell
Product No.:
XNX-AMAV-RNCB1
Condition:
In Stock
Product Type:
Әмбебап газ таратқыш
Product Origin:
USA
Weight:
5000g
Shipping port:
Xiamen
Warranty:
12 months
UBEST – Сенімді Ғаламдық Автоматтандыру Бөліктерінің Жеткізушісі
Бізде қорда бар өнеркәсіптік автоматтандыру қосалқы бөлшектерінің кең таңдауы бар. Барлық өнімдерге 12 айлық кепілдік беріледі және сапа мәселелері бойынша 30 күндік қайтару ұсынылады.
Honeywell XNX-AMAV-RNCB1 әмбебап газ таратқышы
Өнеркәсіптік қауіпсіздіктің төтенше жағдайлары мен газды дәл анықтауға арналған
- Өндіруші: Honeywell
- Өнім моделі: XNX-AMAV-RNCB1
- Құрылғы санаты: Әмбебап газ таратқышы
- Негізгі қолданылуы: Қауіпті аймақтарды бақылау
-
Жетілдірілген қауіпсіздік интеграциясы:
- Инженерлер бұл таратқышты жарылыс қаупі бар орталарға арнайы жобалаған.
- Құрылғы стандартты бағдарламаланатын логикалық контроллерлерге оңай қосылады.
- Операторлар сенімді цифрлық шина байланысы хаттамаларын пайдалана алады.
-
Қоршаған орта әсеріне төзімді берік құрылым:
- Өндірушілер корпусты төзімді боялған алюминий қорытпасынан жасайды.
- Берік корпус теңіздегі және құрлықтағы өндірістің күрделі жағдайларына төтеп береді.
- Пайдаланушылар жүйені талаптары жоғары химиялық өңдеу зауыттарында қауіпсіз қолдана алады.
Техникалық сипаттамалардың толық жиынтығы
- Бренд: Honeywell
- Модель нөмірі: XNX-AMAV-RNCB1
- Датчик түрі: Каталитикалық түйіршік, милливольтты датчик
- Анықтау диапазоны: Төменгі жарылыс шегінің нөлден жүз пайызға дейінгі аралығы
- Кіріс кернеу диапазоны: Он алтыдан отыз екі вольтқа дейінгі тұрақты ток
- Жұмыс температурасы: Цельсий бойынша минус қырықтан плюс алпыс бес градусқа дейін
- Қорғаныс дәрежесі: IP алпыс алты халықаралық стандартына сәйкес
- Кабель кірістерінің конфигурациясы: Стандартты M жиырма бес бұрандалы бес порт
- Жұмыс қысымы: Тоқсаннан жүз он килопаскальға дейін
- Шығыс сигналының нұсқалары: Өнеркәсіптік стандартқа сай төрттен жиырма миллиамперге дейінгі токтық шлейф
Кәсіби орнату және іске қосу нұсқаулары
-
Механикалық бекіту рәсімдері:
- Техниктер таратқышты қатаң тік өндірістік беттерге мықтап бекітеді.
- Орнатушылар қоршаған орта дірілінің әсерін азайту үшін берік кронштейндерді пайдаланады.
- Датчикке жоспарлы техникалық қызмет көрсету үшін құрылғы айналасында жеткілікті бос орын қалдырыңыз.
-
Электр сымдарын жалғау нұсқаулары:
- Экрандалған кабельдерді арнайы M жиырма бес құбыр кірістері арқылы жалғаңыз.
- Он алтыдан отыз екі вольтқа дейінгі қуатты қоспас бұрын полярлықтың дұрыстығын тексеріңіз.
- Электростатикалық зарядтың жиналуын болдырмау үшін алюминий корпусын дұрыс жерге тұйықтаңыз.
Стандартты жинақ құрамындағы заттар
-
Негізгі аппараттық құрамдастар:
- Бір Honeywell XNX-AMAV-RNCB1 әмбебап таратқыш құрылғысы
- Кіріктірілген каталитикалық түйіршікті милливольтты датчик картриджі
- Зауытта орнатылған реле және байланыс клеммалық блоктары
-
Логистика және жөнелту мәліметтері:
- Тасымалдаушылар тапсырыстарды FedEx, UPS және DHL сияқты сенімді қызметтер арқылы бүкіл әлемге жеткізеді.
- Қауіпсіз қаптама халықаралық тасымалдау кезінде механикалық зақымданудан қорғайды.
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Бұл құрылғымен қандай датчиктер жұмыс істейді?
- Таратқыш MPD Sensepoint және Model 705 милливольтты датчиктерін қолдайды.
-
Қандай байланыс хаттамалары қолжетімді?
- Құрылғы стандартты төрттен жиырма миллиамперге дейінгі аналогтық шығыс шлейфтерін пайдаланады.
© 2026 Ubest Automation Limited. https://www.ubestplc.com/ Барлық құқықтар қорғалған.
Байланыс: Электрондық пошта sales@ubestplc.com Телефон +86 180 3000 5825


