Allen-Bradley 22F-D4P2N103 Ayarlanabilir Frekanslı AC Sürücü
Stokta
Manufacturer:
Allen-Bradley
Product No.:
22F-D4P2N103
Condition:
In Stock
Product Type:
PowerFlex 4M Ayarlanabilir Frekanslı AC Sürücü
Product Origin:
USA
Weight:
1600g
Shipping port:
Xiamen
Warranty:
12 months
UBEST – Güvenilir Küresel Otomasyon Parçaları Tedarikçisi
Hakkımızda | İletişim
🌟Teknik Özellikler 🌟
🔹 Marka: Allen-Bradley (Rockwell Automation)
🔹 Model: 22F-D4P2N103
🔹 Seri: PowerFlex 4M
⚡ Elektrik ve Performans Özellikleri ⚡
🔸 Beygir Gücü: 2.0 HP (1.5 kW)
🔸 Muhafaza Sınıfı: IP20 / NEMA UL Açık Tip
🔸 Kontrol Yöntemi: Volt/Hertz Kontrol Performansı
🔸 Montaj Tipi: Panel Montaj
🔸 Yerleşik İletişim Bağlantı Noktası: RS485
🔸 İsteğe Bağlı İletişim Protokolleri: BacNet, LonWorks, ProfiBus, Ethernet, DeviceNet, ControlNet
🔸 Giriş Gerilimi: 380-480VAC (Üç Fazlı)
🔸 Çıkış Gerilimi: 0-460VAC (Üç Fazlı)
🔸 Giriş Akımı: 6.0 A
🔸 Çıkış Akımı: 4.2 A