900CP1-0100 Контролен процесорен модул на Honeywell
В наличност
Manufacturer:
Honeywell
Product No.:
900CP1-0100
Condition:
In Stock
Product Type:
Контролен процесорен модул
Product Origin:
USA
Weight:
1500g
Shipping port:
Xiamen
Warranty:
12 months
UBEST – Доверен световен доставчик на части за автоматизация
За нас | Контакт
Техническа Спецификация:
  • Консумирана мощност: 3,75 W
  • Максимален брой комбинирани аналогови и цифрови канали: 23,041
  • Максимално разширяване на I/O стелажи (нередундантни): 11
  • Максимално разширение на I/O шкафове (излишни): 12
  • Работен температурен диапазон: -20°C до 60°C
  • Температурен диапазон на съхранение: -40°C до 85°C
  • Диапазон на влажност: 5% до 95% (без кондензация)
  • Размери: 100 мм x 200 мм x 50 мм
  • Тегло: 1,5 кг
  • Тип на монтаж: DIN шина
  • Клас на защита: IP20
  • Съответствие: CE, UL сертифицирани
  • Входно напрежение: 24V DC
  • Време за реакция: <1 ms за цифрови входове
  • Скорост на обработка: 1 GHz